За пирони D1.2 / 20-50 mm (18GA)
Общи характеристики
Висококачествен акумулаторен пистолет за пирони 18GA, предлагащ оптимална свобода на движение и висока производителност.
Пистолет BNX50 позволява на потребителя да избегне сложни газови или пневматични решения. Има два режима на работа: единична стрелба и автоматичен режим - при контакт с работната повърност.
Технически данни:
- Уникален Rapid дизайн.
- Консуматив: пирони D1.2 / 20-50 mm (18Ga).
- Регулатор на дълбочина на забиване.
- LED индикатори, за състоянието на зареждането на батерията.
- Два режима на работа: Единичен и автоматичен изстрел (Bump fire).
- Защита срещу “празен” изстрел при липса на пирони.
- Ревизионно капаче в предната част за бързо и лесно освобождаване при блокаж.
- До 600 изстрела (2.5 Ah батерия).
- Размери (Ш x В x Д): 296 x 291 x 97 mm
- Тегло на инструмента: 2.87 kg
- Гаранция: 2 години
Приложение: Идеален за монтиране на первази, облицовка на прозорци и ламперии. Подходящ е и за малки ремонти в дома.
Rapid BNX50 е част от партньорството на Bosch за батерии Power For All Alliance. Работи с всяка батерия Bosch Home & Garden 18V (Bosch Green). Това дава възможност да използвате същата батерия, както с продуктите на Rapid от серията Power For All, така и с редица продукти от други водещи марки.
Препоръчваме батерия P4A 2.5 Ah, с която могат да се изстрелят до 6000 пирона с едно зареждане. Към пистолета са включени и 2 ленти пирончета с дължина до 30 mm.
Батерията и зарядното не са включени към пистолета, но могат да се закупят отделно.